25 שעות ביממה

הדרך לסדר על ציר הזמן
את כל מה שאנחנו רוצים לעשות
את כל מה שאנחנו צריכים לעשות

ייעוץ אישי

ייעוץ אישי

אם אתם עמוסים עד כדי חנק, אם אתם מנסים להתניע מהלך חיים משמעותי ולא יודעים איך לפנות לו זמן ומאיפה להתחיל, אם אתם עצמאים טריים וצריכים לבנות יום עבודה ואופק קדימה, אם אתם עובדים מהבית והחיים גולשים פנימה, אם אתם רוצים יותר זמן להיות הורים, להיות חברים, להיות עצמכם – אני מציעה ליווי אישי, פנים אל פנים, או אונליין, בסדרות של 6-8 מפגשים שעושות סדר חיים.

להזמנת ייעוץ, אנא מלאו פרטים:

נועצים ממליצים

י', איש אקדמיה שעשה הסבה להייטק: "הגעתי לרותי בתחושה של עומס – בשום זירה לא הרגשתי במקסימום שלי, כאילו שהזמן לא מספיק לשום דבר בשום מקום. בעבודה – רק רצו ממני יותר, בבית – לא הייתי האבא שאני רוצה להיות הנוכח והמתקשר, ומי בכלל מצא זמן לסטראפ אפ שלי, שפיתחתי בשעות לא שעות. התחלתי עם רותי לפרק את הפלונתר של היומן, הגענו לתובנות על מקום העבודה שלי שעזרו לי להציב גבולות ולהגדיר לעצמי ולבוס שלי מה התפקיד שלי, מה הציפיות הריאליות ממני. התחלתי לעשות בלוקים של זמן בית, להסתכל על האבהות שלי אחרת, ממש לפני הפגישה האחרונה שלנו אפילו הסטארט אפ קפץ מדרגה ויצאנו לגיוס."

ג', מומחה לטיפולי גוף ונפש, מרצה ומדריך: "היומן שלי מפוצץ, אני באמת לא נושם, ומאד אוהב את מה שאני עושה. תחושה של פריים-טיים של החיים, והתחלה של מחשבות – לאן לוקחים את זה? מה הסטפ הבא? עם רותי התחלתי לפלס דרך שתבנה לי עוד קומה מקצועית ועסקית, ולמצוא את הזמן שצריך לפנות מההווה לטובת בניית העתיד. עשתה לי סדר רציני בראש".

נ', עצמאית ויוצרת: "הגעתי לרותי עם יומן ריק. ריק. המון חלומות. ברור לי מה בא לי לעשות, אין לי מושג איך להתחיל. התחלנו תהליך של הבנת המשימה – לפרק את הדבר הגדול שעליו אני חולמת לחתיכות קטנות, ואז לשבץ את זה במה שהפך להיות יומן מאד ברור של עבודה לקראת, עם תזמונים, דדליינים... שינוי שלא הצלחתי לדמיין שקרה בפחות מחודשיים".

כחלק מהנגשת 25 שעות ביממה, פתחתי כמה שעות שבועיות לייעוץ אישי. על הטווח שבין עומס בלתי נסבל לחיים שאיבדו מטרה וצריכים להתחיל בהם משהו חדש - כמעט כולנו יכולים להיעזר בעין חיצונית, מיומנת, שתעזור לנו לבנות סדר עדיפויות ולהוציא לפועל החלטות חיים וזמן.

אפשר להזמין פגישה חד פעמית של שעתיים לאיבחון וכיוונון ואפשר להתחיל בתהליך בן שמונה פגישות שבועיות לבנייה מחדש של סדר היום והשבוע, כך שתקרבו את המצוי אל הרצוי.