25 שעות ביממה

גם אתם רצים קדימה, מנסים להספיק,
בלי נשימה, בתחושה שהכל סוגר עליכם?
בואו נעצור רגע, ננצח את הטטריס הזה

הרצאות

הרצאה שבאמת לא תרצו לפספס – על ה-FOMO וה-FOBO

כל המידע שנמצא בכף ידינו גורם לנו לרצות לעשות הכל ולהספיק הכל, והתוצאה הרבה פעמים – חוסר סיפוק מחיי היומיום, דכדוך ואפילו חרדה והתמכרות להסתובבות האינסופית בין הפיתויים הדיגיטליים שאף פעם לא נגמרים.
בהרצאה נשרטט קווים לדמותם של ה-FOMO, ה-FEAR OF MISSING OUT, הפחד לפספס, וה-FOBO , ה-FEAR OF BETTER OPTIONS, הפחד מהחמצה, ננסה להבין עד כמה הם משפיעים לרעה על החיים שלנו, ומשתקים אותנו רגשית ומעשית, ונלמד איך לבחור נכון ולהחזיר את הסיפוק לידיים שלנו.

להזמנת ההרצאה, אנא מלאו פרטים:

הורות וקריירה – המצב המורכב של להיות עם ולהרגיש… עם

הורים עם קריירה אינטנסיבית נמצאים במצב מתמיד של אובר-דרפט בבנק הזמן: הם לא יכולים, וכמובן לא רוצים, לשים על מיוט את אחד משני האזורים החיוניים להם כל כך לחיים משמעותיים. בהרצאה אני מספרת כיצד השתמשתי בכלי ניהול הזמן שלי לטובת קריירה אינטנסיבית בצד הורות די אובססיבית, ונותנת את כללי הבסיס שיאפשרו לכל אחד לנהל יותר טוב את השימוש ב”קופסאות הזמן” לטובת המשימות והחובות, הרצונות והחלומות.

להזמנת ההרצאה, אנא מלאו פרטים:

בנק הזמן – מסלול העו”ש, החיסכון וההשקעה של מטבעות הזמן

מרגישים שאתם עמוסים עד חנק? מרגישים שדבר רודף דבר, שאין זמן לשום דבר? או שאתם דווקא צפים באוקיינוס של זמן שלא קורה בו מספיק? הזמן שעומד לרשותנו הוא כמו אוצר של מטבעות. אין לנו דרך לשנות את מספר המטבעות שעומד לרשותנו, אבל יש לנו דרך להשתמש בהן נכון, כך שיספיקו למה שאנחנו צריכים לעשות ולמה שאנחנו רוצים לעשות. בהרצאה נכיר עקרונות לניהול החיים על ציר הזמן: מהשוטף – בניית סדר היום והשבוע; דרך “מסלול החיסכון” – השינויים הכואבים שצריך לעשות כדי למצוא את השעה החסרה ביממה; ועד מסלול ההשקעה – האופן שבו מאתחלים רעיונות, יוזמות, ופותחים אופקים חדשים. 

להזמנת ההרצאה, אנא מלאו פרטים:

איך לנהל את הזמן במקום שהזמן ינהל אותכם?

הקורונה היא לא רק המחלה, היא גם הסימפטום של הרבה מחלות אחרות – אי ודאות, סטרס וכאוס שהם לא רק גלובליים, הם גם פוגשים אותנו במקומות הכי פרקטיים של החיים שלנו. ההרצאה מחברת בין רוח התקופה, על אי הודאות מצד אחד והנייחות הרבה מצד שני, לבין ניהול אקטיבי ככל הניתן של “בנק הזמן” העומד לרשותנו לטובת חיינו המקצועיים, האישיים ומה שביניהם. 

להזמנת ההרצאה, אנא מלאו פרטים:

No data was found

כחלק מהנגשת 25 שעות ביממה, פתחתי כמה שעות שבועיות לייעוץ אישי. על הטווח שבין עומס בלתי נסבל לחיים שאיבדו מטרה וצריכים להתחיל בהם משהו חדש - כמעט כולנו יכולים להיעזר בעין חיצונית, מיומנת, שתעזור לנו לבנות סדר עדיפויות ולהוציא לפועל החלטות חיים וזמן.

אפשר להזמין פגישה חד פעמית של שעתיים לאיבחון וכיוונון ואפשר להתחיל בתהליך בן שמונה פגישות שבועיות לבנייה מחדש של סדר היום והשבוע, כך שתקרבו את המצוי אל הרצוי.