25 שעות ביממה

גם אתם רצים קדימה, מנסים להספיק,
בלי נשימה, בתחושה שהכל סוגר עליכם?
בואו נעצור רגע, ננצח את הטטריס הזה

הרצאות

בנק מטבעות הזמן

ניהול החיים על ציר הזמן הוא כמו ניהול חשבון בבנק החיים שלנו, שבו יש לנו אוצר בסכום סגור של מטבעות: יש “עו”ש”, הלוא הם ענייני ההווה והשיגרה; יש מסלול חיסכון (“מטבעות זמן” שאנחנו יכולים לחסוך כדי להשתמש בהם לצרכים אחרים); ו – יש מסלול השקעה – מטבעות שעולות בזמן בהווה אבל יתנו פירות בעתיד. אנשים עם קריירה אינטנסיבית, בצד חיי משפחה וחברה, נמצאים במצב מתמיד של אוברדרפט: בעודם שואפים לחיים מלאים ומשמעותיים, נראה שמטבעות הזמן לא מספיקים כדי לחוות הצלחה בכל החזיתות.
בהרצאה, רותי תספר קצת על עצמה, ואיך השתמשה בכלי ניהול הזמן שלה לטובת קריירה אינטנסיבית בצד הורות די אובססיבית, ותחביבים שואבים בצדן. היא תיתן את כללי הבסיס שיאפשרו לכל אחת ואחד לנהל יותר טוב את היום, את השבוע, ואת השימוש ב”קופסאות הזמן” לטובת המשימות והחובות, הרצונות והחלומות.

להזמנת ההרצאה, אנא מלאו פרטים:

מחליטים על הזמן שלנו

עם עומס בכל החזיתות, טכנולוגיה שלא נותנת מנוח, וציפיות גבוהות, שלנו מעצמנו ושל אחרים מאתנו, איך מקבלים את ההחלטה הנכונה מה לעשות מתי וכמה? על קבלת החלטות במשקפיים של ניהול זמן. כמו שאנחנו אמורים לנהל את התקציב הכספי שלנו באופן רציונלי ושקול, עם חישובים של רווח והפסד, אבל… הוצאות בלתי צפויות או חשקים שקשה לעמוד בפניהם מכניסים אותנו לחובות, כך גם בניהול זמן יש שלושה דברים שמפריעים לנו בניהול המיטבי של ה”תקציב” שלנו: הפרעות, עומסים, הטיות התנהגויות וקוגניטביות. בהרצאה אנחנו מפצחים את הדברים שמחבלים בניהול הרציונלי של החיים על ציר הזמן, ומתקרבים ככל הניתן לנקודת האור (ויש שיאמרו גם האושר): האפשרות באמת לעשות בקופסת זמן מסוימת את מה שתיכננו לעשות בה. הבחירה שלנו לעשות עם הזמן את מה שאנחנו באמת רוצים לעשות בתוכו? שאלות גדולות לצד חומר למחשבה וכלים להצלחה.

להזמנת ההרצאה, אנא מלאו פרטים:

הרצאה שבאמת לא תרצו לפספס – על ה-FOMO וה-FOBO

כל המידע שנמצא בכף ידינו גורם לנו לרצות לעשות הכל ולהספיק הכל, והתוצאה הרבה פעמים – חוסר סיפוק מחיי היומיום, דכדוך ואפילו חרדה והתמכרות להסתובבות האינסופית בין הפיתויים הדיגיטליים שאף פעם לא נגמרים.
בהרצאה נשרטט קווים לדמותם של ה-FOMO, ה-FEAR OF MISSING OUT, הפחד לפספס, וה-FOBO , ה-FEAR OF BETTER OPTIONS, הפחד מהחמצה, ננסה להבין עד כמה הם משפיעים לרעה על החיים שלנו, ומשתקים אותנו רגשית ומעשית, ונלמד איך לבחור נכון ולהחזיר את הסיפוק לידיים שלנו.

להזמנת ההרצאה, אנא מלאו פרטים:

הורות וקריירה – המצב המורכב של להיות עם ולהרגיש… עם

הורים עם קריירה אינטנסיבית נמצאים במצב מתמיד של אובר-דרפט בבנק הזמן: הם לא יכולים, וכמובן לא רוצים, לשים על מיוט את אחד משני האזורים החיוניים להם כל כך לחיים משמעותיים. בהרצאה אני מספרת כיצד השתמשתי בכלי ניהול הזמן שלי לטובת קריירה אינטנסיבית בצד הורות די אובססיבית, ונותנת את כללי הבסיס שיאפשרו לכל אחד לנהל יותר טוב את השימוש ב”קופסאות הזמן” לטובת המשימות והחובות, הרצונות והחלומות.

להזמנת ההרצאה, אנא מלאו פרטים:

בנק הזמן – מסלול העו”ש, החיסכון וההשקעה של מטבעות הזמן

מרגישים שאתם עמוסים עד חנק? מרגישים שדבר רודף דבר, שאין זמן לשום דבר? או שאתם דווקא צפים באוקיינוס של זמן שלא קורה בו מספיק? הזמן שעומד לרשותנו הוא כמו אוצר של מטבעות. אין לנו דרך לשנות את מספר המטבעות שעומד לרשותנו, אבל יש לנו דרך להשתמש בהן נכון, כך שיספיקו למה שאנחנו צריכים לעשות ולמה שאנחנו רוצים לעשות. בהרצאה נכיר עקרונות לניהול החיים על ציר הזמן: מהשוטף – בניית סדר היום והשבוע; דרך “מסלול החיסכון” – השינויים הכואבים שצריך לעשות כדי למצוא את השעה החסרה ביממה; ועד מסלול ההשקעה – האופן שבו מאתחלים רעיונות, יוזמות, ופותחים אופקים חדשים. 

להזמנת ההרצאה, אנא מלאו פרטים:

איך לנהל את הזמן במקום שהזמן ינהל אותכם?

הקורונה היא לא רק המחלה, היא גם הסימפטום של הרבה מחלות אחרות – אי ודאות, סטרס וכאוס שהם לא רק גלובליים, הם גם פוגשים אותנו במקומות הכי פרקטיים של החיים שלנו. ההרצאה מחברת בין רוח התקופה, על אי הודאות מצד אחד והנייחות הרבה מצד שני, לבין ניהול אקטיבי ככל הניתן של “בנק הזמן” העומד לרשותנו לטובת חיינו המקצועיים, האישיים ומה שביניהם. 

להזמנת ההרצאה, אנא מלאו פרטים:

No data was found

כחלק מהנגשת 25 שעות ביממה, פתחתי כמה שעות שבועיות לייעוץ אישי. על הטווח שבין עומס בלתי נסבל לחיים שאיבדו מטרה וצריכים להתחיל בהם משהו חדש - כמעט כולנו יכולים להיעזר בעין חיצונית, מיומנת, שתעזור לנו לבנות סדר עדיפויות ולהוציא לפועל החלטות חיים וזמן.

אפשר להזמין פגישה חד פעמית של שעתיים לאיבחון וכיוונון ואפשר להתחיל בתהליך בן שמונה פגישות שבועיות לבנייה מחדש של סדר היום והשבוע, כך שתקרבו את המצוי אל הרצוי.