25 שעות ביממה

בואו נעשה סדר בחיים?
בואו נמצא את השעה הזאת הנוספת
שתמיד כל כך חסרה לנו!

סדנאות

No time to… , די! ניהול זמן לאנשים שאין להם זמן

מבנה מיוחד של ארבעה מפגשים קצרים, בשעות שמותאמות במיוחד לטירוף של יום העבודה האינסופי. מבנה כל מפגש – לייב אונליין – הוא רבע שעה הרצאה קצרה ואחריה שאלות ותשובות, חצי שעה בסך הכל. תוכן ההרצאה יעמוד לרשות המשתתפים שלא יכולים להשתתף באירוע החי בלינק לוידאו אישי עם אפשרות לתקשר עם רותי בכתב.
בכל מפגש ניגע בצורה תמציתית באחד מכאבי הזמן שאנחנו נתקלים בהם בניהול השגרה שלנו – ניהול עומסים, ניהול יומן, ניהול פגישות, התנהלות עם הטלפון הנייד – וננסה להפיל אסימונים אפקטיביים לתחושה של שיפור מעכשיו לעכשיו, שראשיתה בתובנה ואחריתה בכלים שימושיים וקלים ליישום.

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

כאבי הזמן – העבודה, החיים, ומה שביניהם.

סדנה בת 2 מפגשים שמטרתה להנחיל תובנות וכלים לניהול “תקציב הזמן”, במיוחד בסיטואציה שבה רבים מהעובדים מנהלים מצד אחד סדר יום עצמאי של עמידה ביעדים ובמטלות, ומצד שני נדרשים לדיווח ולסינכרון מורכב מול עובדיהם, עמיתיהם והבכירים מהם. בעוד בשעות העבודה, היכולת לעשות עבודה עמוקה ומרוכזת מידלדלת, אל חיי המשפחה זולג יום העבודה ונמתח גם לשעות שהיה עדיף להשאיר מחוץ לתחום. איך להקל על המצוקה הזאת, שאנחנ קוראים לה “כאבי הזמן?” במפגשי הסדנה
נציף את הבעיות בדרך לסדר עדיפויות שמבוסס על חיבור מווסת בין העבודה לחיי הבית, המשפחה והפנאי ונעניק כלים שימושיים לחיי עבודה, משפחה ויצירה יותר טובים.

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

פגישות פגישות ו… עוד פגישות

אחת המחלות של עבודה בחברה גדולה זה קאלנדר מלא בפגישות לא אפקטיביות, שאין להם תרומה משמעותית לפרודוקטיביות של הארגון בכלל והעובד בפרט. בסדנה נלמד:
איך לזמן פגישה?
באיזו פגישה חייבים להיות נוכחים?
איך לתכנן פגישה?
איך לנהל פגישה?

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

זה לא גדול עלי – סדנה לניהול עמוסים

בסדנה בת מפגש אחד, נלמד ונתרגל את מודל הרמזור לתיעדוף משימות, נעסוק בתזמון משימות ובתיקשור בפנים ארגוני של סדר העדיפויות המשימתי.

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

עבודה עמוקה / עבודה שטוחה

בסדנה בת מפגש אחד, נלמד על האבחנה בין עבודה עמוקה לעבודה שטוחה, נעסוק בבנייה נכונה של סדר יום, בהשבחת איכות העבודה האישית, תוך ניטרול חלק מההפרעות הסביבתיות, ועמידה בחובות הקטנים והגדולים שעומדים בפנינו.

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

מ-24 שעות ל-168 שעות

בסדנה בת מפגש אחד נלמד על מודל התכנון השבועי, נתנסה בניהול נכון של היומן ובבנייה מיטבית של סדר יום.

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

במסלול ההשקעה – איך להתחיל מאפס?

בסדנה בת מפגש אחד נלמד איך לאתחל משימות – מרמת הכותרת הגדולה, החלום, ועד רמת לבני הבנייה, והאטומים הקטנים שמרכיבים כל פרויקט. נעבד דרכים להוצאה לפועל, דרך ניהול מיטבי של זמן וקבלת החלטות.

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

מי מפריע לכם?

סדנה שתוקדש למודלים של עבודה עמוקה ולאבחנה החשובה בין עבודה עמוקה לעבודה שטוחה. עבודה על מבנה סדר יום, מודל לתכנון השבוע, ועל שיטות לסלק רעשים, לחסוך בעבודה שטוחה ולהשביח את העבודה העמוקה.

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

Mind the Gap

איך לעשות סדר בחיים באמצעות התבוננות מבוקרת על התכולה שלהם? סדנה שבה נתנסה ביחד במנגנון פשוט לבדיקת דופק עצמית: איפה אני עומד מבחינת הרצוי והמצוי? מה הם האזורים שבהם צריך לטפל?

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

מטבעות הזמן

סדנה שכוללת הרצאה והתנסות יישומית להטמעת התפיסה של ניהול הזמן כניהול של חשבון מטבעות יקרות ערך, שיש בו שלושה אפיקים: עו”ש, חיסכון והשקעה

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

העבודה / החיים ומה שביניהם

סדנה בת ארבע מפגשים שמטרתה להנחיל תובנות לניהול “תקציב הזמן”, במיוחד בסיטואציה מורכבת שבה היטשטשו הגבולות בין העבודה לחיים הפרטיים; בין זמן המשרד לזמן הבית והמשפחה. בעוד היכולת לעשות עבודה עמוקה ומרוכזת מידלדלת, דווקא יום העבודה נמתח וזולג גם לשעות שאולי כדאי להשאיר “מחוץ לתחום”. כל אחד מארבעת המפגשים יכלול הרצאה “מפילת אסימונים” במקביל להפעלה אישית-קבוצתית.  

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

כחלק מהנגשת 25 שעות ביממה, פתחתי כמה שעות שבועיות לייעוץ אישי. על הטווח שבין עומס בלתי נסבל לחיים שאיבדו מטרה וצריכים להתחיל בהם משהו חדש - כמעט כולנו יכולים להיעזר בעין חיצונית, מיומנת, שתעזור לנו לבנות סדר עדיפויות ולהוציא לפועל החלטות חיים וזמן.

אפשר להזמין פגישה חד פעמית של שעתיים לאיבחון וכיוונון ואפשר להתחיל בתהליך בן שמונה פגישות שבועיות לבנייה מחדש של סדר היום והשבוע, כך שתקרבו את המצוי אל הרצוי.