25 שעות ביממה

בואו נעשה סדר בחיים?
בואו נמצא את השעה הזאת הנוספת
שתמיד כל כך חסרה לנו!

סדנאות

מי מפריע לכם?

סדנה שתוקדש למודלים של עבודה עמוקה ולאבחנה החשובה בין עבודה עמוקה לעבודה שטוחה. עבודה על מבנה סדר יום, מודל לתכנון השבוע, ועל שיטות לסלק רעשים, לחסוך בעבודה שטוחה ולהשביח את העבודה העמוקה.

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

Mind the Gap

איך לעשות סדר בחיים באמצעות התבוננות מבוקרת על התכולה שלהם? סדנה שבה נתנסה ביחד במנגנון פשוט לבדיקת דופק עצמית: איפה אני עומד מבחינת הרצוי והמצוי? מה הם האזורים שבהם צריך לטפל?

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

מטבעות הזמן

סדנה שכוללת הרצאה והתנסות יישומית להטמעת התפיסה של ניהול הזמן כניהול של חשבון מטבעות יקרות ערך, שיש בו שלושה אפיקים: עו”ש, חיסכון והשקעה

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

העבודה / החיים ומה שביניהם

סדנה בת ארבע מפגשים שמטרתה להנחיל תובנות לניהול “תקציב הזמן”, במיוחד בסיטואציה מורכבת שבה היטשטשו הגבולות בין העבודה לחיים הפרטיים; בין זמן המשרד לזמן הבית והמשפחה. בעוד היכולת לעשות עבודה עמוקה ומרוכזת מידלדלת, דווקא יום העבודה נמתח וזולג גם לשעות שאולי כדאי להשאיר “מחוץ לתחום”. כל אחד מארבעת המפגשים יכלול הרצאה “מפילת אסימונים” במקביל להפעלה אישית-קבוצתית.  

להזמנת הסדנה, אנא מלאו פרטים:

כחלק מהנגשת 25 שעות ביממה, פתחתי כמה שעות שבועיות לייעוץ אישי. על הטווח שבין עומס בלתי נסבל לחיים שאיבדו מטרה וצריכים להתחיל בהם משהו חדש - כמעט כולנו יכולים להיעזר בעין חיצונית, מיומנת, שתעזור לנו לבנות סדר עדיפויות ולהוציא לפועל החלטות חיים וזמן.

אפשר להזמין פגישה חד פעמית של שעתיים לאיבחון וכיוונון ואפשר להתחיל בתהליך בן שמונה פגישות שבועיות לבנייה מחדש של סדר היום והשבוע, כך שתקרבו את המצוי אל הרצוי.